Банкетний зал для проведення івентів У Києві

Банкетний зал Old School Villa в Києві ідеально підійде під день народження, весілля, корпоратив або просто вечірку
Банкетний зал розташований поблизу Києва (5 км від межі міста) у Гнідині.

Локація з банкетним залом у Києві для проведення івентів

Банкетний зал дозволяє провести захід до 40 осіб з банкетним розміщенням та до 60 осіб фуршетним розміщенням
Про банкетний зал в Old School Villa
Банкетний зал виконаний у класичному англійському стилі вікторіанської доби
 • Місткість
  Банкетний зал має площу в 100 кв.м., що дозволяє провести захід з банкетним розміщенням до 40 гостей та з фуршетним розміщенням до 60 гостей. Також є прилеглі приміщення (зона рецепції - 30 кв.м., літня тераса - 60 кв.м., барна стійка та санвузол).
 • Меню під захід
  Наші кухарі допоможуть втілити банкетне меню будь-якої складності до вашого заходу. Типове меню, яке містить 1200 гр. готовий їжі на людину коштуватиме всього 1250 грн. Однак, кожен захід обговорюється індивідуально та меню готується також індивідуально. Детальніше про меню можна дізнатися за посиланням
 • Розміщення гостей з ночівлею
  На нашій локації є можливість залишитися з ночівлею до 20 гостей. Перший поверх виділено суто під захід (на ньому розташований сам банкетний зал, кухня, зона рецепції та СПА), на другому поверсі знаходяться спальні номери готельного типу (6 спалень з індивідуальними санвузлами), які здатні забезпечити спальних місць на 20 гостей.
  Детальніше про номери можна дізнатися за посиланням.
Хочете зробити свій наступний захід незабутнім? Запрошуємо вас провести його в нашому банкетному залі Old School Villa у Києві! Ми пропонуємо простір, який ідеально підходить для будь-якого заходу, від невеликих вечірок до великих корпоративних подій, весіль та дней народжень.

Наш банкетний зал оснащений усім необхідним для успішного проведення заходу, а також ми пропонуємо широкий вибір кейтерингових послуг, щоб задовольнити будь-які потреби вашої аудиторії. Наші професійні менеджери з подійного менеджменту допоможуть вам з усіма питаннями, щоб забезпечити найвищий рівень обслуговування та відмінні умови для вашого заходу.

Забезпечте успіх свого заходу з нашою допомогою - зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про можливості проведення заходів у нашому банкетному залі в Києві.

Насолоджуйтеся вечором зі своїми гостями, а ми забезпечимо, щоб цей вечір був незабутнім!