Наші гості та заходи

Ми відкрилися наприкінці січня 2022 року, до війни встигли провести кілька досить великих заходів, потім ми надавали житло вимушено переміщеним особам. З травня до серпня ми займалися косметичним ремонтом і у серпні відновили нашу діяльність. Незважаючи на нестабільний рік та війну, ми встигли провести чимало великих заходів. Окрім зазначених заходів, Old School Villa взяла участь в організації багатьох днів народжень, весіль, корпоративів та вечірок. На жаль, через прохання анонімності не можемо освятити всі наші заходи.

День народження Олексія Новікова

Олексій Новіков – український стронгмен. Новіков ставав найсильнішою людиною світу у 2020 році та найсильнішою людиною Європи у 2022 році. Як показали останні події, Олексій виявив міцну громадянську позицію та активно бере участь та допомагає Україні у боротьбі з російськими загарбниками. Ми дуже раді, що розділили з Олексієм та друзями його 26-річчя.

Випускний курс ораторського мистецтва "Заміс"

Old School Villa організувала випускний курсів з ораторського мистецтва "Заміс". Було організовано захід на 35 осіб та фуршетний стіл. Спочатку гості провели останню лекцію з використанням презентації на проекторі, потім були публічні виступи учасників курсів, видача дипломів та неофіційна частина з дискотекою (залучався діджей, додаткове акустичне обладнання, кольоромузика, штучний дим) та відвідуванням СПА зони

Випробування системи "Розумний дім"

До нас звернулася американська компанія, яка спільно з українськими програмістами виводить на світовий ринок новий продукт у сфері охорони будинку за допомогою системи "Розумний дім". Їх цікавили великі площі та безліч кімнат. Ми з радістю відгукнулися на такий запит і провели випробування робота. Також було обіцяно зберегти у таємниці подробиці роботи робота. Через це, на жаль, не можемо поділитися фотографіями з самих випробувань.

Весілля молодята з Харкова

У зв'язку з військовими діями в Україні Харків став прифронтовим містом. Ми були раді допомогти об'єднати серця Олега та Ані та провести день їхнього одруження в Old School Villa. Ми надавали банкетне меню та сніданки (на 2 дні). Загалом, гості пробули у Old School Villa о 4-й ночі.

День народження блогера Марковіні

До нас звернувся блогер Марковіні (на момент публікації – 2 млн. фоловерів у Tik Tok та 150 К у Instagram) для проведення свого дня народження на 25 гостей. День Народження видався на славу. Особливо його запам'ятає охорона, яка приїхала заспокоювати фанатів, готових взяти нашу віллу штурмом. А ще Марковіні на території Old School Villa подарували машину.

Весілля Вадима та Алли

Вадим та Алла провели у нашій резиденції весільну церемонію біля нашої тераси та фонтану. Потім гості перемістилися до банкетної зали за стіл (загальна кількість гостей - 18). До 9 вечора на весіллі працював професійний ведучий та діджей, потім була неофіційна частина дня народження з ночівлею. Наступного дня гості відвідали наш СПА комплекс та відпочили у менш офіційній обстановці. Загалом гості пробули в Old School Villa 3 ночі.

День народження "Обрій"

Організація "Обрій" відсвяткувала свій день народження в Old School Villa. Загалом було запрошено 60 гостей і в кімнатах були облаштовані умови для проведення різних взаємодій з гостями заходу. Ми також надали банкетне меню для заходу. Це був перший великий захід після початку повномасштабної війни

Весілля Андрія та Каріни

Андрій та Каріна відсвяткували свій день одруження в Old School Villa на 30 гостей 24 грудня 2022 року. На весілля ми засервірували банкетне меню. Була офіційна частина весілля, а потім неофіційна до 6 ранку. Гості загалом провели одну ніч у Old School Villa.

Весілля Ольги та Юрія

Ольга та Юрій провели весілля в Old School Villa на 17 гостей 24 грудня 2022 року. Ми надали індивідуальне банкетне меню та організували декор банкетного залу та будинку. Через обстріл рашистами енергетичної інфраструктури України, весілля пройшло повністю на генераторі. Гості загалом провели 3 ночі у нашій резиденції